آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم با اشاره به تاثیر منفی کرونا بر برخی از مشاغل، گفت: دولت باید حداقل به ۱۰میلیون نفر از مردم بسته حمایتی اعطا کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم با اشاره به تاثیر منفی کرونا بر برخی از مشاغل، گفت: دولت باید حداقل به ۱۰ میلیون نفر از مردم بسته حمایتی اعطا کند.

حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی درباره عملکرد دولت در کنترل قیمت ها و تنظیم بازار در شب عید، گفت: در آستانه شب عید شرایط ویژه ای در کشور به وجود آمده که فضای بازار، کسب و کار و خریدهای شب عید مردم را تحت شعاع قرار داده است.

وی افزود: همه همت مسئولان در شرایط فعلی این است که کشور از بحران کرونا عبور کند و لازم است که همه مردم به مسئولان اجرایی برای مقابله با کرونا کمک کرده و با آنها هماهنگ باشند.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم تصریح کرد: کسب و کار بسیاری از مردم به علت شیوع کرونا دچار آسیب شده که دولت و به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت باید واحدهای تولیدی و همچنین این کسبه را مورد حمایت قرار دهند.

میرتاج الدینی با بیان اینکه دولت باید قیمت ها را بیشتر کنترل کند تا مردم عادی به خصوص اقشار آسیب پذیر دچار مشکل نشوند، گفت: درآمد برخی از مردم بسیار پایین است که بر این اساس باید دولت بر بازار و به ویژه قیمت کالاهای اساسی کنترل داشته باشد و همچنین با اعطای بسته های حمایتی از آنان پشتیبانی کند.

وی با اشاره به بسته های حمایتی که قرار است دولت به سه میلیون نفر اعطا کند، گفت: دولت باید حداقل به ۱۰ میلیون نفر از مردم بسته حمایتی دهد و از این طریق از اقشار و طبقه پایین جامعه حمایت کند و حتما باید کارگران و افرادی که دارای مشاغل آزاد هستند، از این بسته های حمایتی بهره مند شوند.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم تصریح کرد: همچنین کسانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی چون کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند، باید از این بسته های حمایتی بهره مند شوند و دولت در گام های بعدی باید آنان را مورد توجه قرار دهد تا این قشر از مردم هم مشکل معیشتی‌تان کاهش یابد.

میرتاج الدینی گفت: کسبه و بازاری ها باید بدانند که گران کردن کالاها و عرضه نکردن این محصولات در این شرایط حساس به ضرر کشور است و بر این اساس آنان باید نیازهای اساسی مردم را با قیمت هایی که مصوب شده است به مردم عرضه کنند.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: