آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲ هزار و ۳۰۰دست لباس پرستاری و پزشکی احتکار شده در یکی از انبارهای حوالی میدان رازی، خبر داد .
 به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایلنا: جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲ هزار و ۳۰۰دست لباس پرستاری و پزشکی احتکار شده در یکی از انبارهای حوالی میدان رازی، خبر داد .

سرهنگ "ذوالفقار برفر"در تشریح جزئیات این خبر، گفت:روز گذشته ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشراف اطلاعاتی خود موفق شدند یک انبار دپو حامل لوازم بهداشتی را در حوالی میدان رازی تهران شناسایی کنند.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی، ماموران پلیس به همراه عوامل تعزیرات حکومتی و بهداشت به محل مورد نظر اعزام و ضمن بازرسی از محل مورد نظر ۲ هزار و ۳۰۰دست لباس یک بار مصرف پرستاری و پزشکی(گان) آبی رنگ مخصوص بیمار و پرسنل بیمارستان کشف شد.

جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت در خاتمه با اشاره به تشکیل پرونده قضائی در این رابطه خاطرنشان کرد: مبارزه با سوداگران سلامت شهروندان و شناسایی محتکران کالاهای اساسی مردم و اخلالگران بازار و شناسایی محل های دپو و احتکار کالا به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: