خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      حدیث قدسی ❤️اى فرزند آدم همه چيز را براى تو آفريدم و تو را براى خودم آفريدم. ذکر روز پنج‌شنبه    ۱۰۰ مرتبه لا اله الا الله الملک الحق المبین      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
جانشین رئیس پلیس پایتخت از کاهش ۸۵ درصدی تردد، از ۸ تا ۱۲ فروردین در اتوبان تهران قم و جاده قدیم قم خبر داد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر نوشت: جانشین رئیس پلیس پایتخت از کاهش ۸۵ درصدی تردد، از ۸ تا ۱۲ فروردین در اتوبان تهران قم و جاده قدیم قم خبر داد.

سردار حمید هداوند اظهار کرد: از تاریخ ۸ فروردین ۹۹ الی ۱۱ فروردین ۹۹، ۶ هزار و ۱۹۳ خودرو از مبادی ورودی تهران که پلاک شهرستان داشتند به شهرهایشان برگشت داده شدند.

وی افزود: همچنین ۳۸۶ خودرو اعمال قانون شده اند.

جانشین رئیس پلیس پایتخت از کاهش تردد در اتوبان تهران- قم و جاده قدیم قم خبر داد و گفت: در روز هشتم فروردین ۸۲ درصد کاهش، ۹ فروردین ۸۰ درصد کاهش، ۱۰ فروردین ۹۴ درصد کاهش و در روز ۱۱ فروردین ۸۷ درصد کاهش تردد داشته ایم.

به گفته هداوند، در مجموع ۸۵ درصد کاهش تردد در این چهار روزه در اتوبان تهران قم و جاده قدیم قم داشته ایم.

وی با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی و ممنوعیت ورود به بوستان‌ها در پایتخت گفت: در روز دوشنبه یازدهم فروردین در حاشیه بوستان‌ها با ۶۰۷ خودروی شهرستان برخورد شده است و همچنین در روز گذشته ۳ هزار و ۷۸ خودروی متخلف در تهران بزرگ اعمال قانون شده است.

جانشین رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: همچنین در روز گذشته ۸۵۶ خودرو از مبادی ورودی و خروجی تهران برگشت داده شده و ۳۴ برگ جریمه برای ۳۴ خودرو صادر شده و یک دستگاه خودرو توقیف شده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: