کد خبر: ۴۷۰۱۶۸
زمان انتشار: ۱۵:۲۵     ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
در حالی که روز گذشته قیمت طلا و سکه تقریبا ثابت مانده بود امروز بازار تا نیمه روز در اغلب سکه ها قیمت ها روند افزایشی داشت. این مهم در حالی است که بسیاری از طلافروشان از کاهش چشمگیر خرید و فروش طلا و سکه خبر می‌دهند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرآنلاین: در حالی که روز گذشته قیمت طلا و سکه تقریبا ثابت مانده بود امروز بازار تا نیمه روز در اغلب سکه ها قیمت ها روند افزایشی داشت. این مهم در حالی است که بسیاری از طلافروشان از کاهش چشمگیر خرید و فروش طلا و سکه خبر می‌دهند.

 امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۶ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان قیمت خورد تا امروز افزایش نزدیک به ۷۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته رقم بخورد.

بر اساس این گزارش سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز به قیمت ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته افزایش ۵۰ هزار تومانی را تجربه کرد. نیم سکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ربع سکه به قیمت یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود سکه گرمی نیز ۹۸۰ هزار تومان قیمت دارد. این سه قلم در قیاس با روز گذشته تقریبا ثبات قیمت خود را حفظ کردند.

امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افزایش دوباره قیمت از مرز ۱۷۰۰ دلار عبور کرد و به قیمت ۱۷۰۵ دلار در بازارهای جهانی قیمت خورد . هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار به قیمت ۶۵۰ هزار و ۳۹۹ تومان فروخته می‌شود که در قیاس با روز گذشته افزایشی هشت هزار تومانی را نشان می دهد.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها