کد خبر: ۴۷۰۳۸۴
زمان انتشار: ۱۵:۴۸     ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران اعلام کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در شب‌زنده‌داری لیالی قدر برای کارمندان دولتی، روزهای ۱۹ و ۲۳ ماه رمضان ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تاخیر آغاز می شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران اعلام کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در شب‌زنده‌داری لیالی قدر برای کارمندان دولتی، روزهای ۱۹ و ۲۳ ماه رمضان ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تاخیر آغاز می شود.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا همچنین از استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دور کاری خبر داد.

وی ادامه داد: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام می دهند و

به گفته عباس پاشا، به دستگاه ها ابلاغ شده که در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر اقدام شود.

وی افزود: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در تمامی استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دشتگاه های اجرایی در شهرستان‌های استان تهران روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، گفت: ساعت فعالیت این دستگاه ها در روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران خاطرنشان کرد: با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، حداکثر برنامه ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل می آید تا خللی در روند خدمت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها