کد خبر: ۴۷۰۵۰۱
زمان انتشار: ۱۵:۴۶     ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹
آتش‌نشانان، ۱۱ نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی را از میان دود و آتش نجات دادند.
به گزارش پایگاه 598، تسنیم نوشت: آتش‌نشانان، ۱۱ نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی را از میان دود و آتش نجات دادند.

ساعت ۲ بامداد امروز با اعلام حادثه آتش‌سوزی توسط ساکنان یک مجتمع مسکونی در خیابان نیاوران، خیابان فیضیه، خیابان سی و دوم، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۶، ۱۰۵ و ۱۰۶ به همراه گروه امداد و نجات چهار، خودروی حامل دستگاه‌های تنفسی، نردبان، تشک نجات ۶۱ و خودروی بالابر با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته رضا امیری‌یگانه؛ معاون منطقه سه عملیات آتش‌نشانی، درطبقه منفی یک، قسمت راه‌پله یک مجتمع مسکونی پنج طبقه دارای ۲۰ واحد مسکونی مقدار زیادی وسایل نگهداری می‌شد که شعله‌ور شده و آتش در حال سرایت به طبقات بالایی ساختمان بود.

وی افزود: دود ناشی از آتش‌سوزی به راهروها و طبقات بالایی مجتمع مسکونی نفوذ کرده و موجب محبوس شدن ساکنان در میان دود و حرارت شده بود.

معاون منطقه سه عملیات آتش‌نشانی تهران بیان کرد: آتش‌نشانان به سرعت جریان برق و گاز مجتمع مسکونی را قطع و به وسیله تجهیزات انفرادی و لوله‌های آب‌رسانی عملیات مهار شعله‌های سرکش آتش را آغاز کردند.

امیری‌یگانه خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان با مجهز شدن به دستگاه‌های تنفسی وارد مجتمع مسکونی شدند و ۱۱ نفر از ساکنان را از راهروها خارج کردند و به محل امن انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان در این حادثه، ۱۱ شهروند را به سلامت از ساختمان خارج کردند و تنها یک مرد دچار سوختگی جزئی شده بود که تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها