کد خبر: ۴۷۲۱۹۰
زمان انتشار: ۱۳:۰۰     ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
قیمت سکه و دلار در اولین روز هفته با افزایش همراه شده است.
به گزارش پایگاه 598، قیمت سکه و دلار در اولین روز هفته با افزایش همراه شده است.

قیمت دلار به ۱۹هزار تومان رسید

صعود دلار به کانال ۱۹ هزار تومان

وب سایت روزنامه دنیای اقتصاد خبر داد: قیمت دلار امروز در بازار تهران با رشد ۲۱۰ تومانی قیمت به کانال ۱۹ هزار تومان صعود کرد و ۱۹,۰۳۰ (نوزده هزار و سی تومان) قیمت خورد.

همچنین دلار امروز با عبور از نیمه کانال ۱۸ هزار تومان، رکوردی تازه را به جا گذاشت و در صرافی‌های بانکی به نرخ ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد.

قیمت دلار به ۱۹هزار تومان رسید
قیمت دلار در بازار امروز تهران، نسبت به 2 روز پیش، افزایش 1.1 درصدی داشته است.

قیمت دلار به ۱۹هزار تومان رسید

قیمت سکه افزایشی شد

نادر بذر افشان، دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران به «باشگاه خبرنگاران جوان» گفت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز با قیمت ۷ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و۹۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۷۴۲ دلار رسید که نسبت به هفته گذشته حدود ۲۰ دلار افزایش داشته است و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ ۷۷۴هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌شود.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۴۰۰ هزار تومان است. دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران گفت: افزایش نرخ ارز بر بازار طلا و سکه تاثیر گذاشت و باعث افزایش قیمت سکه و طلا شد.  همچنین افزایش اونس جهانی یکی از دلایل افزایش نرخ طلا و سکه است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها