خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه تسلیت باد. خداوندا! از تو اعتقاد خالص و توحید را می خواهم، و این که در حالتِ خشم و رضا از تو بترسم و در حالت فقر و غنا اعتدال را رعایت کنم.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۰۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
در روزهای اخیر اطلاعیه ای از قول سازمان هواشناسی با عنوان «شدیدترین بارندگی قرن» در فضای مجازی دست به دست می شود این در حالیست که صدور چنین اطلاعیه ای را این سازمان تکذیب کرده است.
به گزارش پایگاه 598، در روزهای اخیر اطلاعیه ای از قول سازمان هواشناسی با عنوان «شدیدترین بارندگی قرن» در فضای مجازی دست به دست می شود این در حالیست که صدور چنین اطلاعیه ای را این سازمان تکذیب کرده است.

 این روزها متنی با عنوان «اطلاعیه مهم ۴۰۲» به نقل از در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می شود که در بخشهایی از آن از قول ناسا ادعا شده که مردم ایران برای رویارویی با شدیدترین و سهمگین ترین سیل تاریخ ایران آماده شود این در حالیست که روابط عمومی سازمان هواشناسی صدور چنین اطلاعیه ای را تکذیب کرده است.

در تکذیبیه سازمان هواشناسی آمده است: «به اطلاع هموطنان گرامی می رساند، هیچگونه اطلاعیه ای با عنوان "اطلاعیه ۴۰۲" با مضمون "شدیدترین بارندگی قرن" توسط سازمان هواشناسی کشور صادر نشده است و هرگونه تغییرات جوی تنها از طریق تارنمای سازمان هواشناسی IRIMO.IR و پیامک های ارسالی از شماره های معتبر سازمان هواشناسی کشور، رسانه ملی و خبرگزاری های معتبر اعلام خواهد شد.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: