کد خبر: ۴۸۳۴۷۸
زمان انتشار: ۱۴:۵۵     ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید روز پنج‌شنبه از مرزهای غربی وارد کشور خواهد شد و تا آن زمان پدیده غالب در جنوب و جنوب شرق کشور بادهای شدید و در برخی کلانشهرها آلودگی هوا خواهد بود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید روز پنج‌شنبه از مرزهای غربی وارد کشور خواهد شد و تا آن زمان پدیده غالب در جنوب و جنوب شرق کشور بادهای شدید و در برخی کلانشهرها آلودگی هوا خواهد بود.

«امین حسین نقشینه» امروز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کشور گفت: تهران امروز تندباد را تجربه خواهد کرد و شرایط هوای تهران در شرایط کاملا پاک و سالم قرار خواهد داشت اما از روز سه شنبه با غبار محلی و آلودگی نسبی هوا همراه است.

وی گفت: هوای تهران مجددا آخر هفته بارانی خواهد شد و سرما اخر هفته به تهران می‌رسد.

وی ادامه داد: امروز در اغلب مناطق کشور غیر از استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. بارش‌ها در شمال غرب، ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس به صورت برف خواهد بود.

به گفته نقشینه از روز سه شنبه تا پایان هفته در اغلب مناطق کشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما خواهیم داشت که انتظار بازگشت آلودگی هوا را به دلیل پایداری هوای سرد پیش بینی می کنیم.

وی خبر داد: سامانه بارشی جدید اواسط وقت روز پنجشنبه از غرب وارد کشور خواهد شد.

وی گفن: امروز و فردا هم چنین در اغلب مناطق کشور به ویژه دامنه‌ها و ارتفاعات البرز، جنوب سیستان و بلوچستان، شرق و جنوب کرمان، هرمزگان، اردبیل، گیلان، شرق یزد و برخی مناطق خراسان جنوبی و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. نواحی مرکزی خلیج فارس و تنگه هرمز نیز مواج است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها