کد خبر: ۴۸۳۷۷۵
زمان انتشار: ۱۴:۱۰     ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تا ۳ اسفندماه تحریم های ایران لغو نشود، دولت باید خروج ایران از اجرای داوطلبانه پروتکل های الحاقی را رقم بزند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تا ۳ اسفندماه تحریم های ایران لغو نشود، دولت باید خروج ایران از اجرای داوطلبانه پروتکل های الحاقی را رقم بزند.
 
ایران ۳ اسفند باید از اجرای پروتکل الحاقی خارج شود
 
زهره الهیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: از مواضع قاطعانه، حکیمانه و مدبرانه اخیر رهبر معظم انقلاب در حوزه سیاست خارجی تقدیر و تشکر می کنم.
 
وی بیان کرد: پیام مواضع اخیر مقام معظم رهبری در بیان شروط برای بازگشت ایران به برجام، پیام عزت و اقتدار ملت ایران بود و ایشان با این فرمایشات خویش این پیام را به دشمنان نظام و نفوذی های داخلی دادند که عزت و اقتدار ایران با هیچ چیز قابل معامله نیست.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از دولت می خواهیم اجرای قانون لغو تحریم ها را مورد توجه قرار دهند. البته از سازمان انرژی اتمی و وزارت  امور خارجه که طبق قانون مصوب مجلس درباره غنی سازی ۲۰ درصد اقدامات لازم را انجام دادند، تشکر می کنم اما ما منتظریم تا رآکتور جدید نیز هر چه سریعتر راه اندازی شود.
 
الهیان خاطرنشان کرد: اگر تا ۳ اسفندماه لغو تحریم‌های ایران عملیاتی نشود، خروج جمهوری اسلامی ایران از اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی ضروری است و انتظار ما از دولت آن است که در این تاریخ خروج ایران از اجرای داوطلبانه پروتکل های الحاقی را رقم بزند.
 
وی گفت: از دولت درخواست می کنم هر چه سریعتر لایحه جامع سازمان های مردم نهاد را به مجلس تقدیم کند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها