نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
پنتاگون بامداد سه شنبه گزارش داد که بیش از یک چهارم از نیروهای ناو هواپیمابر تئودور روزولت به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.
به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا از شبکه ان بی سی نیوز، براساس گزارش دیده بان پنتاگون، فرماندهان ناو هواپیمابر روزولت نتوانستند فاصله اجتماعی را اعمال کنند و سال (میلادی) گذشته خیلی زود ملوانان را از قرنطینه خارج کردند.

بازرس کل وزارت دفاع آمریکا در گزارش تحقیقاتی خود اعلام کرد که تیم رهبری ناو هواپیمابر روزولت همچنین اجازه داد تجمعات همچنان برقرار باشد و به رغم تهدیدهای ناشی از ویروس کرونا و اقدامات ترسیم شده توسط نیروی دریایی، به آزمایش ادرار برای داروهای غیرقانونی ادامه داد.

در گزارش بازرس کل وزات دفاع آمریکا آمده است که نیروی دریایی برای مقابله با شیوع بالقوه یک بیماری عفونی برنامه‌های مناسبی در دست اجرا داشته است، اما تیم فرماندهی ناو هواپیمابر روزولت اقدامات لازم را به طور کامل اجرا نکرده است.

طبق گفته های وزارت دفاع آمریکا، با شیوع ویروس کرونا در ناوهواپیمابر روزولت یک هزار و ۲۷۱ ملوان یا حدود ۲۷ درصد از چهار هزار و ۸۰۰ خدمه به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: