خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
همین چند وقت پیش گزارشی منتشر شد که در آن به این اشاره داشت که به تازگی پزشکان به فکر جذب فالوئر افتاده اند و مشاهده شده که اطلاعات پزشکی فلان بیمار که چهره معروفی است، به جای این که از سوی خانواده بیمار یا روابط عمومی مرتبط رسانه‌ای شود، توسط پزشک مربوط آن هم در صفحه اینستاگرام وی رسانه‌ای می‌شود تا از این طریق بتواند فالوئر بیشتری جذب کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خراسان: همین چند وقت پیش گزارشی منتشر شد که در آن به این اشاره داشت که به تازگی پزشکان به فکر جذب فالوئر افتاده اند و مشاهده شده که اطلاعات پزشکی فلان بیمار که چهره معروفی است، به جای این که از سوی خانواده بیمار یا روابط عمومی مرتبط رسانه‌ای شود، توسط پزشک مربوط آن هم در صفحه اینستاگرام وی رسانه‌ای می‌شود تا از این طریق بتواند فالوئر بیشتری جذب کند.

اما روز گذشته یکی از فعالان فضای مجازی در توئیتر نوشت: «مامان رو آوردیم دکتر برای معاینه بعد عمل ... جدا از این که کارت قبول نمی کنه و مجبور شدم توی کرونا برم اسکناس بیارم براش، تا مریض و همراه اینستاشو فالو نکنن، ویزیت نمی کنه!»

در زیر این توئیت برخی از کاربران از تجربه های مشابه شان که منشی مطب آن ها را مجبور به دنبال کردن صفحه اش پزشک کرده گفتند.

کاربری نوشت: «توی دوران کرونایی پزشک ها هم به دنبال مریض از طریق فضای مجازی هستن.»

کاربر دیگری نوشت: «این کار دکتر که بیمار رو مجبور به دنبال کردن صفحه اش می کنه بی عدالتی محضه چون اون لحظه بیمار حکم گروگان رو داره و برای آزادیش هرکاری می کنه.»

کاربری هم نوشت: «باید این جور پزشک ها رو به بازرسی نظام پزشکی و اداره مالیات معرفی کرد که باهاشون برخورد شه.»

کاربری هم نوشت: «کاش دستگاه های نظارتی پزشک ها رو موظف کنن شماره شکایت از پزشکان رو توی مطب شون نصب کنن که راحت بشه این جور تخلف ها رو گزارش داد.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: