نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۵۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
راننده شیطان صفت که در پوشش مسافرکشی دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد فکر نمی‌کرد آخرین طعمه‌اش گوش او را با دندان‌هایش بکند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه جوان، چند روز قبل دختر جوانی در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران وحشت زده به اداره پلیس رفت و از راننده پرایدی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

وی گفت: ساعتی قبل در حالی که هوا تاریک شده بود از محل کارم در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران بیرون آمدم که به خانه‌مان بروم. کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که خودروی پرایدی که راننده آن مرد جوانی بود کنارم توقف کرد. تصور کردم مرد جوان مسافرکش است که مقصدم را به او گفتم و سوار خودرو شدم. راننده پس از طی مسافت کوتاهی به بهانه شلوغی خیابان‌ها مسیرش را تغییر داد که به او اعتراض کردم، اما توجهی نکرد. احتمال دادم که او قصد آدم ربایی و سرقت اموالم را دارد که با داد و فریاد از او خواستم توقف کند، اما مرد جوان که قوی هیکل بود چاقویی از زیر صندلی‌اش بیرون آورد و مرا تهدید کرد. او داخل کوچه خلوت و تاریک خودرواش را نگه داشت و با تهدید چاقو مرا آزار داد و بعد هم از محل گریخت.

با شکایت دختر جوان پرونده به دستور قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

همزمان با ادامه تحقیقات برای دستگیری راننده شیطان صفت مأموران پلیس با شکایت دختر جوان دیگری روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت این دختر هم در پوشش مسافرکشی مورد آزار و اذیت راننده پراید قرار گرفته است.

جدال دختر شجاع با راننده شیطان صفت
در حالی که شکایت‌ها از متهم به دو نفر رسیده بود به مأموران پلیس خبر رسید دختر جوان دیگری در جدال با راننده شیطان صفت گوش وی را با دندان‌هایش کنده و شماره خودرو او را هم یادداشت کرده است.

دختر جوان گفت: به عنوان مسافر سوار خودروی پرایدی بودم که متوجه شدم راننده آن نیت شومی دارد و به همین خاطر با او درگیر شدم. او مرد قوی هیکلی بود و مرا کتک زد که گوش او را گاز گرفتم و قسمتی از آن را کندم. در حالی که خون تمام لباس‌هایش را پوشانده بود از محل فرار کرد و من هم شماره پلاک او را یادداشت کردم.

دستگیری متهم
مأموران پلیس پس از بدست آوردن شماره پلاک خودرو، متهم را که مرد ۳۵‌ساله‌ای به نام جمشید است شناسایی و وی را در حالی که قسمتی از گوشش را از دست داده بود دستگیر کردند. متهم در حالی که نشانه جدال با دختر شجاع را هنوز روی گوشش داشت جرم خود را انکار کرد. تحقیقات از متهم ادامه دارد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: