نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
پاسخ تلویحی "رئیس دفتر رئیس‌جمهور" به گلایه‌های اخیر مطرح شده توسط وزارت بهداشت: نمی‌شود توفیقات متعلق به شما و تقصیر‌ها به عهده دیگران باشد!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبر فوری: پاسخ تلویحی "رئیس دفتر رئیس‌جمهور" به گلایه‌های اخیر مطرح شده توسط وزارت بهداشت: نمی‌شود توفیقات متعلق به شما و تقصیرها به عهده دیگران باشد!

واعظی اظهار کرد: در همه موج‌هاي قبلي كه ما توانستيم آنها را مهار و وضعيت را مديريت كنيم، همبستگي، در كنار يكديگر بودن، هماهنگي و انسجام وحدت نقش حياتي داشت. در حقيقت عامل اصلي توفيق كشور، اينها بود.

عصبيت‌ها و هيجانات و بیان نكاتي كه بسياري از آن نيز با واقعيت‌ها مطابقت ندارد، جز اينكه روان جامعه را دچار آسيب مي‌كند و اختلال به وجود مي‌آورد، هيچ كاركرد ديگري ندارد. همه ما باید در اين نوع بحران‌ها آرامش خود را حفظ كنيم و از تناقض‌گويي، اتهام‌افكني و سياسي‌كاري و فرافكني دوري كنيم. مردم شاهد و ناظر رفتارهاي ما هستند و دوگانگي‌ها و رياكاري‌ها را تشخيص مي‌دهند.

نبايد تصور كنيم كه به صرف بيان موضوعات از طرف ما، اقناع عمومي صورت مي‌گيرد و انگشت‌هاي اتهام به سوي ديگران كج مي‌شود، اينطور نيست.

بهتر است همه با جان و دل از قايقي كه همگي در آن نشسته‌ايم حفاظت كنيم و در هيچ كجاي آن به بهانه‌هاي واهي و انگيزه‌هاي شخصي و سياسي منفذ ايجاد نكنيم. نباید اینطور شود که توفیقات در کرونا متعلق به یک دستگاه و در زمان خیزش بیماری دستگاه های همکار را مقصر قلمداد کنیم. همه با هم در توفیقات و مشکلات شریک هستیم


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: