نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
جدیدترین قسمت از برنامه مثل ماه روایتگر قصه متفاوت یک زندگی بود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته برنامه مثل ماه با اجرای رسالت بوذری میزبان مهرداد فرهادی بود.

فرهادی گفت: از ۱۴ سالگی به دنبال یادگیری مهارت‌های فنی رفتم و از همان سال‌ها انجام کار خیر را شروع کردم. آن زمان، سرپرستی دو خانواده را از طریق کمیته امداد گرفتم. هرچند وضع مالی خانواده ام نسبتا خوب بود، اما از همان موقع تصمیم گرفتم برق کشی را یاد بگیرم.

وی افزود: به نوعی دستم از همان سن در جیب خودم رفت و برق کشی خانه‌های روستایی را انجام می‌دادم. از آن پولی که درآوردم، در حد توانم به دیگران کمک می‌کردم تا این که در ۱۹ سالگی مدیر یک مجموعه نگهداری از معلولان شدم.

فرهادی ادامه داد: دور از انتظار نیست که در ۲۱ سالگی، تمام پول‌هایی را که سال‌ها با کار کردن برای خرید یک خودروی خوب پس انداز کرده، برای ایجاد یک مرکز نگهداری بچه‌های بی سرپرست خرج کند.

مهرداد فرهادی یک جوان دهه هفتادی است. او امروز سرپرستی ۴۰ بچه موسسه خیریه رهروان راه علی (ع) در استان همدان را بر عهده دارد.

برچسب ها: برنامه مثل ماه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: