کد خبر: ۴۸۶۱۳۹
زمان انتشار: ۱۰:۵۷     ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بیانیه مجمع نیروهای مومن و انقلابی جامعه سلامت استان قم در واکنش به انتشار فایل صوتی مشکوک توسط بخشی از بدنه رسانه‌ای دولت در تریبون معاندین منتشر شد.
به گزارش پایگاه 598، متن بیانیه مجمع نیروهای مومن و انقلابی جامعه سلامت استان قم به شرح زیر است:

دشمنان ملت از شفاف بودن فضا ناراحتند و فتنه می کنند. فتنه‌گر یک تکه حق، یک تکه باطل را میگیرد، اینها را با هم مخلوط میکند، در کنار هم می گذارد؛ و همانطور که امام علی(ع) می فرماید: «فحینئذ یشتبه الحقّ علی اولیائه»؛ آن وقت کسانی که دنبال حقند، آنها هم برایشان امر مشتبه میشود. این دقیقا خود فتنه است.

 مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)

اهالی فرهیخته جامعه سلامت استان قم  در روزهای اخیر شاهد انتشار یک فایل صوتی مشکوک از زبان سکان دار دیپلماسی کشور در رسانه های معاند جمهوری اسلامی ایران بودند که قلب عموم مردم بزرگ و فهیم ایران اسلامی را به درد آورد و موجب شادی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.

عصاره این مصاحبه، تلاشی خائنانه برای ترسیم دوگانه "میدان و دیپلماسی" و قدرناشناسی نسبت به خون صدها مدافع گلگون کفن جبهه مقاومت در میدان مبارزه با زورگویان عالم و سردار مظلوم دلها و مرد مبارزه با مستکبران ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود که سیاست ورزان شکست خورده دولت بی تدبیر و ناامید،قدرت چانه زنی خود را در عرصه های مختلف مدیون آنان هستند.

تردیدی نیست که انتشار این مصاحبه در تریبون رسانه ای معاند ، نشان از طراحی سناریویی آشنا برای فتنه ای جدید و فرافکنی در اوج شکست تدابیر داخلی و خارجی دولتی است که هنوز باور نکرده است که اگر کشوری در میدان حرفی برای گفتن نداشته باشد قطعا در صحنه مذاکره نیز بازنده خواهد بود و خاک پراکنی به چهره خورشید، عاقبتی جز روسیاهی ندارد.

لذا با توجه به مراتب فوق ، جمعی از اعضای خانواده بزرگ سلامت استان قم شامل اساتید،اعضای هیئت علمی ،پزشکان،پرستاران،دانشجویان،پیراپزشکان و کارکنانی که دغدغه حفظ آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی ، تحت رهبری خردمندانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را دارند، ضمن اعلام موجودیت "مجمع نیروهای مومن و انقلابی جامعه سلامت استان قم"، از مراجع قضایی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خصوصا سه نماینده انقلابی و بصیر مردم شریف قم ،درخواست شناسایی عوامل نفوذی در امنیتی ترین دولت تاریخ ایران و رسیدگی عاجل و قاطع به چرایی ضبط و انتشار چنین مصاحبه آکنده از فتنه ای را دارند.

مجمع نیروهای مومن و انقلابی جامعه سلامت استان قم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها