کد خبر: ۴۸۶۱۴۹
زمان انتشار: ۱۱:۴۸     ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
برنامه سحرگاهی سجاده که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه پنج تلویزیون پخش می شود، در صحن انقلاب حرم مطهر حضرت امام رضا(علیه السلام) اجرا و توسط مدیریت رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی ضبط و در اختیار شبکه پنج سیما قرار میگیرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرنگار شفقنا، برنامه تلویزیونی سجاد که هر ساله در سحرهای ماه مبارک رمضان از شبکه پنجم تلویزیون پخش می شود، دو سالی است که از حرم مطهر امام مهربانی ها حضرت امام رضا(علیه السلام) تهیه و تولید می شود و امسال هم محل ضبط این برنامه همین مکان مقدس است.

برنامه سجاده که زمان پخش آن حدود 90 دقیقه است و از ساعت 4:00 الی 5:30 صبح در شبکه پنجم تلویزیون پخش می شود، بخش های مختلفی دارد که مناجات با خدا محور آن است.

سجاده با اجرای شاعر آئینی سرشناس ، آقای شرافت روی آنتن می رود.

با استقرار خادمان رسانه ای حرم مطهر رضوی در محل شبکه جهانی امام رضا(علیه السلام) واقع در صحن انقلاب حرم امام هشتم، تمام کارهای تولید و ضبط برنامه خلوتگاه عارفان و بسیاری دیگر از برنامه های سحرگاهی و شبانگاهی و ساعات افطار که در حرم امام رضا(علیه السلام) و برای شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی تهیه می شود، همه و همه توسط تیم رسانه ای مستقر در مدیریت رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی انجام می شود.

به گفته سیدمحمدرضا موسوی کیا مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، حدود 50 نفر بعنوان پرسنل شبکه جهانی امام رضا(علیه السلام) و تحت عنوان خادمان رسانه ای، مشغول پوشش و ضبط برنامه های مختلف ماه رمضان از حرم مطهر رضوی برای ارائه به شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی فعالیت دارند تا این برنامه ها با کیفیت مناسب در قاب تلویزیون منازل عاشقان مناجات با خدا و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) قرار گیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها