کد خبر: ۴۸۶۲۳۲
زمان انتشار: ۱۵:۵۷     ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از دستگیری زن و شوهری که با ایجاد تصادفات عمدی با خودروهای لوکس نسبت به باج گرفتن شهروندان اقدام می‌کردند، دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: رئیس پلیس راهور استان اصفهان از دستگیری زن و شوهری که با ایجاد تصادفات عمدی با خودروهای لوکس نسبت به باج گرفتن شهروندان اقدام می‌کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ محمدرضا رضایی با اشاره به دستگیری خانم و آقایی که با تصادفات عمدی اقدام به تلکه کردن مالکان خودروهای لوکس در اصفهان می‌کردند، اظهار داشت: این افراد از استان دیگری وارد اصفهان شده و با استفاده از خودروی سواری ام وی ام این اقدام شیادانه را انجام دادند.

وی با بیان اینکه این زن و شوهر تسلط زیادی به قانون راهنمایی و رانندگی داشتند، تصریح کرد: مجرمان با اطلاع از اینکه رانندگان به هنگام خروج از پارک و دور زدن باید حق تقدم وسایل نقلیه در حال حرکت را رعایت کنند و در صورت وقوع حادثه به عنوان مقصر حادثه خواهند بود، به طور عمدی و با برنامه قبلی با ماشین‌های لوکسی که از پارک خارج یا در حال دور زدن بودند، با شدت برخورد و از آنها خسارت می‌گرفتند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه طی ۶ ماه گذشته ۱۴ مورد تصادف در نقاط مختلف کشور و در چند روز گذشته دو مورد در شهر اصفهان با این روش توسط این زوج اتفاق افتاده است، ادامه داد: خوشبختانه با هوشیاری پلیس و از طریق سیستم‌های هوشمند این دو نفر دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها