کد خبر: ۴۸۶۴۰۵
زمان انتشار: ۱۴:۴۹     ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
یکی از چهره های نزدیک به علی لاریجانی درباره احتمال کاندیداتوری وی در انتخابات آتی گفت: من از دل ایشان خبر ندارم ولی معتقدم که به سادگی نمی توان از کنار نام لاریجانی عبور کرد و ایشان کاندیدای بالقوه است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم: بهروز نعمتی عضو هیئت رئیسه مجلس دهم و از چهره های نزدیک به علی لاریجانی درباره احتمال کاندیداتوری رئیس سابق مجلس گفت: من اطلاع دقیقی از وضعیت ایشان ندارم و درباره کاندیداتوری باید شخصا از خود ایشان بپرسید اما من جای دیگری هم گفتم که آقای لاریجانی یک کاندیدای بالقوه است و کسی نمی تواند این موضوع را انکار کند. البته حضور یا عدم حضور آقای لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری بستگی به خود ایشان و وضعیت موجود دارد.

وی درباره اظهارات اخیر محمدرضا باهنر که حمایت بخشی از اصولگرایان از لاریجانی را در صورت عدم کاندیداتوری حجت الاسلام رئیسی رد نکرده است، تصریح کرد: به هر حال آقای باهنر آدم سیاستمداری است و اگر ایشان حرفی می زند قابل اعتنا است ولی به هر حال نظر من این است که آقای لاریجانی یک کاندیدای بالقوه برای انتخاباتی آتی محسوب می شود.

نعمتی عنوان کرد: البته چندین باری که با آقای لاریجانی درباره انتخابات صحبت کردیم، ایشان احتمال حضورش در انتخابات را نه رد کرد و نه تایید. آخرین بار شاید 10 روز پیش بود که با ایشان صحبت کردم ولی ایشان جواب درستی به ما ندادند. البته اطلاعی از اظهارنظر آقای باهنر نداشتم.

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم درباره برخی خبرها مبنی بر سفر لاریجانی به شمال برای در امان ماندن از درخواست هایی متعددی که برای کاندیداتوری وی مطرح می شود، گفت: آنچه که بنده خبر دارم این است که از طیف های مختلف سیاسی درخواست های فراوانی برای ملاقات با ایشان مطرح می شود و تاکنون خیلی ها نیز موفق به ملاقات با ایشان شده اند اما آنچه که من می توانم بگویم این است که به راحتی نمی توان از کنار نام لاریجانی عبور کرد.

نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا در هفته های اخیر شاهد هیچ فعالیتی از سوی لاریجانی نبوده که احتمال کاندیداتوری وی را قوت ببخشد؟ گفت: اساسا برخی از اشخاص یک حالت کاریزماتیک دارند و آقای لاریجانی هم به اعتقاد من جزء این اشخاص است و چنین ارتباطاتی هم وجود دارد. حالا اگر بخواهید به چنین ارتباطاتی رنگ و بوی انتخاباتی بدهید ممکن است یک عده معتقد به آن باشند و عده دیگر نیز نظر متفاوتی داشته باشند.

نعمتی در ادامه یادآور شد: من از دل آقای لاریجانی خبر ندارم ولی معتقدم که به سادگی نمی توان از کنار نام ایشان عبور کرد، به طوری که شاید برخی هایی که این روزها گفته اند از لاریجانی حمایت نمی کنند در این مدت با ایشان ملاقات هایی هم داشته اند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۲
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها