نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
یک رسانه رژیم صهیونیستی از رسوایی اخلاقی جدیدی در واحدهای ارتش این رژیم پرده برداشت.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جهان، روزنامه یسرائیل هیوم در گزارشی خبر داد اداره قضایی ارتش در حال بررسی اقدام یک نظامی زن اسرائیل به تصویربرداری غیر اخلاقی از دیگر نظامیان زن به دستور مافوقش است که افسر مرد است.

در گزارش این روزنامه عبری زبان تاکید شده است این سرباز زن به دستور مافوقش تصاویری غیر اخلاقی را از دیگر نظامیان گرفته و برای او ارسال کرده است.

به زعم این رسانه صهیونیست هر دو نظامی اسرائیلی برای محاکمه به دادگاه نظامی معرفی شده اند.

به اعتراف یسرائیل هیوم، سال 2020 شاهد 24 درصد افزایش تجاوزات جنسی در واحدهای نظامی ارتش اسرائیل و به همین میزان افزایش شکایت های تقدیم شده از سوی نظامیان نسبت به آزارهای جنسی در واحدهای نظامی بوده است.

به گفته کارشناسان، به دلیل شرایط جرایم اخلاقی ، بسیاری از قربانیان از بازگو کردن آن یا تقدیم شکایت امتناع می‌ کنند ، همین امر باعث می‌ شود تا شمار آن در پژوهش ها و آمارها بسیار بالاتر تخمین زده شود.

گفتنی است افزایش شدید این نوع رفتارها در ارتش رژیم صهیونیستی باعث ورود مستقیم ریاست ستاد ارتش به این مسئله و تهدید نظامیان به برخورد بدون اغماض با آن شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: