نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
مردم نمی‌دانند که ما چقدر در این مدت برای تهیه و تولید واکسن کرونا در داخل کشور زجر کشیدیم.
به گزارش پایگاه 598، مینو محرز ناظر کیفی واکسن کوو ایران برکت در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، اظهار کرد: مردم نمی‌دانند که ما چقدر در این مدت برای تهیه و تولید واکسن کرونا زجر کشیدیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با خیال راحت واکسن‌های تولید داخل خودمان را داریم و احتیاجی نیست که به ما واکسن کرونا بدهند یا ندهند و بگویند شما لازم ندارید.

ناظر کیفی واکسن کوو ایران برکت اضافه کرد: متاسفانه مردم بیشتر به دنبال اجناس و داروهای خارجی بوده و نسبت به تولیدات دارویی داخلی ایران بدبین بودند و رفتار ما پزشکان آن‌ها را بدبین‌تر کرد و ما در این مسئله خیلی مقصر هستیم.

استانداردهای واکسن کوو ایران برکت از حد بین المللی هم فراتر است
محرز همچنین یادآور شد: از ابتدای تولید و آزمایش واکسن کوو ایران برکت در جریان کار بودم و همه استانداردهای بین المللی تا حدی در آن رعایت شده است که فکر نمی‌کنم در هیچ جای دنیا اینگونه باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من بعد از تزریق واکسن کرونای کوو ایران برکت هیچ گونه علائم مثل سردرد، تب و سرگیجه نداشتم و خوشبختانه حالم در حال حاضر خوب است.

برچسب ها: مینو محرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: