نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
سه نفر براثر تیراندازی غیر مجاز در مراسم "یزله خوانی" روز عید فطر در شهرستان سوسنگرد مجروح شدند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، سرهنگ حکیم عبداللهی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در خصوص جزئیات تیراندازی در روز عید فطر در شهرستان سوسنگرد گفت: صبح امروز به دنبال تیراندازی غیر مجاز در مراسم یزله خوانی عید فطر سه نفر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

وی در ادامه افزود: از همان لحظات اولیه مأموران پلیس برای بررسی موضوع در صحنه حادثه حاضر و تحقیقات پلیسی خود را در این ارتباط آغاز کردند. متأسفانه با وجود تذکرات و هشداری صادره از سوی ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در خصوص عدم تجمع و دور همی ها، شاهد برگزاری این مراسم بوده‌ایم که یکی از عواقب آن نیز همین مجروحیت سه نفر شهروند سوسنگردی هستند.

عبداللهی همچنین با اشاره به تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی اظهار کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و در این عرصه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: