کد خبر: ۴۸۶۹۵۳
زمان انتشار: ۱۷:۰۶     ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بازی جنحالی فوتبال ایران؛
از دید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، سیدجلال حسینی یکی از خاطیان دیدار جنجالی سپاهان و پرسپولیس بوده و دو موضوع باعث محرومیت او شده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو، مورد اول درگیری( یا به قول کمیته انضباطی، بدرفتاری)او با بازیکنان سپاهان بوده و مورد بعدی اتفاقی است که در زمان اخذ تست دوپینگ از کاپیتان پرسپولیس، از سوی او صورت گرفته و از دید کمیته انضباطی، رفتار غیرورزشی محسوب شده است.

بر این اساس، کمیته انضباطی، کاپیتان پرسپولیس را از حضور تیمش در یک مسابقه رسمی، به صورت قطعی محروم کرده و جریمه 75 میلیون تومانی برای این بازیکن درنظر گرفته است.

رای کمیته انضباطی، واکنش کاپیتان پرسپولیس را در پی داشته و او درباره محروم شدنش به کمیته انضباطی گفته است: چطور ممکن است کمیته انضباطی از روی فیلم تشخیص دهد که بازیکنی خطاکار است؟ یعنی فقط فیلم و عکس ملاک قضاوت است؟ من تا آخرین لحظه از حقم بابت این رای دفاع و این موضوع را پیگیری می‌کنم.

سیدجلال درباره درگیری‌اش با مامور ضددوپینگ هم توضیح داده است: "مگر از من پرسیدند که ماجرا چیست؟ آن شخص مامور دوپینگ نبود بلکه نماینده فدراسیون بود که تهدید می کرد و به او گفتم کسی با شما کاری ندارد. سوال من این است چرا به کارهای یکسری افراد کاری ندارند و از روی فیلم و عکس ما را محکوم کرده اند. کاش با ادله درست بگویند من بابت چه کاری باید محروم شوم."

فیلم درگیری او با نماینده فدراسیون یا همان افسر کنترل دوپینگ توسط خبرنگاران اصفهانی ثبت و ضبط و منتشر شد و البته دوربین های حاضر در ورزشگاه به همراه دوربین های عکاسان و خبرنگاران نقش مهمی در ثبت و ضبط اتفاقات و همین محرومیت ها داشته اند. البته ناظر فدراسیون در اظهارنظر عجیبی گفته بود که چیزی ندیده اما واقعیت با حرفهای او فرق داشت و به همین دلیل خاطیان محروم شدند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها