کد خبر: ۴۸۷۰۸۷
زمان انتشار: ۱۰:۲۶     ۰۴ خرداد ۱۴۰۰
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان، رقم و فرایند ثبت‌نام برای پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد.
به گزارش پایگاه 598، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: در سال 98،  180 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای بازنشستگان پیش‌بینی شده بود که این رقم در سال 99 افزایش پیدا کرد.

وی با اشاره به افزایش رقم تسهیلات بانکی به بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال گذشته تصریح کرد: این رقم در سال 99 به دو هزار میلیارد تومان افزایش یافت که این رقم حاصل تعریف منابع جدید مالی سازمان بود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: تسهیلات بانکی به بازنشستگان با همکاری بانک رفاه به بازنشستگان پرداخت شده است همچنین امسال نیز رقم تسهیلات بانکی به بازنشستگان افزایش یافته است؛ این رقم در بودجه سازمان تأمین اجتماعی مبلغ 2600 میلیارد تومان تحت عنوان تسهیلات بانکی بازنشستگان پیش‌بینی شده است که با توجه به ابلاغ بودجه  به بانک عامل ابلاغ شده است.

بنا بر اعلام سالاری امسال نیز قرار است مبلغ 5 میلیون تومان وام قرض الحسنه به بازنشستگان تأمین اجتماعی پرداخت شود.

وی گفت: بازنشستگان می‌توانند به‌صورت غیرحضوری و از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی اقدام به ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات بانکی کنند که به‌صورت غیرحضوری و توسط کانون‌ها بازنشستگان انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی  درباره زمان پرداخت وام به بازنشستگان نیز گفت: طی دو، سه هفته آینده نخستین مرحله پس از ثبت‌نام به بازنشستگان پرداخت خواهد شد و طی 6 مرحله قرار است تسهیلات بانکی به بازنشستگان پرداخت شود و بالغ بر 500 هزار نفر از این تسهیلات استفاده خواهند کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها