کد خبر: ۴۸۷۲۱۷
زمان انتشار: ۱۵:۵۰     ۰۷ خرداد ۱۴۰۰
سخنگوی ستاد انتخاباتی زاکانی از اعتراض به کمیسیون انتخابات به دلیل عدم پخش برنامه تبلیغاتی زاکانی در موعد از پیش اعلام شده خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، مالک شریعتی سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی با اشاره به عدم پخش برنامه ضبط شده این کاندیدای انتخاباتی در شبکه جام جم در ساعت از پیش اعلام شده، گفت:  دیشب برنامه ضبط شده آقای زاکانی در برنامه جام جم و صحبت با ایرانیان خارج از کشور در زمانبندی اعلام شده که  ساعت یک بامداد بود، پخش نشد و رسانه ملی از این نظر در حق این نامزد انتخاباتی اجحاف کرد و باید پاسخگو باشند.

وی افزود:‌ ظاهرا بخش‌هایی از آن مصاحبه را صلاح ندیده بودند پخش کنند و برای اصلاح این بخش‌ها نتوانستند به هماهنگی برسند و این مصاحبه‌ را بدون هماهنگی و اعلام قبلی  در بخش اروپا و آمریکای جام جم در ساعتی دیگری و بدون هیچ تبلیغی پخش کرده‌اند. 

شریعتی گفت:‌ این حق برای ستاد آقای زاکانی محفوظ است که یک برنامه مجزا دیگری حتما در ساعتی از پیش تعیین شده برای ایشان در نظر گرفته شود. ما طی نامه رسمی اعتراض خود را به کمیسیون انتخابات اعلام خواهیم کرد و حق خود را برای برخورداری منصفانه و عادلانه از فرصت انتخابات محفوظ می‌دانیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها