کد خبر: ۴۸۷۷۱۶
زمان انتشار: ۱۵:۰۳     ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
قائم مقام ستاد مرکزی آیت الله رئیسی (سمر) گفت: ٧۵٠ ستاد مردمی تحت پوشش این ستاد در سراسر کشور ایجاد شده که از این تعداد ۴٠ ستاد در فارس است.
به گزارش پایگاه 598، محمد رستمی ظهر پنج شنبه در حاشیه سفر به شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: بالغ بر ۵۴٣ هزار نفر در کشور در سامانه این ستاد ثبت نام کرده‌اند و بالغ بر ٧٠٠ نفر مسئولیت مدیریت ستادها را بر عهده دارند.

تشکیل ٧٥٠ ستاد مردمی آیت الله رئیسی در کشور

او با اشاره به فعالیت ستاد سمر از سال ٩٦، عنوان کرد: از همان زمان به دنبال ایجاد گفتمانی بودیم که صرفاً از فرد حمایت نکند بلکه با ایجاد قالب، فردی را مورد حمایت قرار دهد که شرایط تعریف شده دارا باشد.

قائم مقام ستاد مرکزی ثمر (سمر) با اشاره به اینکه اخلاق مداری، ولایت پذیری، عدالت خواهی، مبارزه با فساد و رعایت حقوق شهروندی از اصول تعریف شده برای فعالیت‌های این ستاد است تصریح کرد: با توجه به اصول طراحی شده در این حزب افرادی که به دیدگاه این حزب نزدیک تر هستند در چارچوب ستاد مردمی فعالیت خواهند کرد.
رستمی خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو شخصی که مورد حمایت ستاد مردمی سمر قرار گرفته، آیت الله ابراهیم رئیسی است که با توجه به نزدیک بودن به این شاخص‌ها انتخاب شده و تمام قد از آن حمایت خواهیم کرد.

وی در خصوص تعدد ستادها و موازی کاری ستادهای متعدد تحت عنوان ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در کشور به ویژه در استان فارس گفت: ستاد مرکزی آیت الله رئیسی تحت نظر علی نیکزاد اداره می‌شود و مسئولیت ستادهای مردمی ایشان بر عهده صولت مرتضوی گذاشته شده است.

رستمی در خصوص ستادهای انتخاباتی متذکر شد: ستادهای مردمی که دارای حکم از صولت مرتضوی هستند در سراسر کشور قانونی است.

رئیس ستاد مردمی سمر در استان فارس نیز گفت: از ابتدای فعالیت این ستاد تلاش کردیم به صورت گمنام، چراغ خاموش، بدون هیاهو و شو بازی فعالیت‌های خود را دنبال کنیم و اولین ستادی هستیم که وقتی آمدن آیت الله رئیسی به عرصه انتخابات، قطعی نشده بود در صحنه بودیم.

ابراهیم نسیمی با بیان اینکه در همان زمان که پیگیر حضور و دعوت از آیت الله رئیسی برای شرکت در این عرصه بودیم، گفت: اعتقاد داشتیم که ایشان از رویش‌ها و ثمرات این نظام است و تمام تلاش‌های ما را معطوف به تقویت و حمایت از ایشان گذاشتیم.

وی با اشاره به اینکه در روند فعالیت به دنبال اثبات خود و یا انکار و نفی دیگران نیستیم، عنوان کرد: معتقدیم تمام ستادهای مرابط با آیت الله رئیسی با یک هدف مشترک فعالیت می‌کنند لذا باید تلاش‌ها مبتنی بر ایجاد وحدت، همدلی و هم افزایی باشد.

قائم مقام ستاد مرکزی سمر با تاکید بر اینکه ستاد مردمی سمر با رعایت تمام ساختارهای مدنظر آیت الله رئیسی در ستادهای خود فعالیت می‌کند، گفت: حاشیه پردازی‌ها و اسپانسر گرفتن در این ستاد ممنوع است و تمام کارکردها و اقدامات ستاد به صورت مشارکتی و خود گردانی است وحیطه اصلی فعالیت، حضور فعالانه در فضای مجازی و ایجاد ارتباطات و جلب مشارکت حداکثری گذاشته شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها