آمار دریافت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ + جزئیات
کد خبر: ۴۸۸۲۸۳
زمان انتشار: ۱۰:۴۹     ۰۵ تير ۱۴۰۰
کارت شرکت در آزمون سراسری فردا (یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰) روی پایگاه اینترنتی سنجش آموزش کشور sanjesh.org قرار می‌گیرد

به گزارش پایگاه 598، کارت شرکت در آزمون سراسری فردا روی پایگاه اینترنتی سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org قرار می‌گیرد.

آزمون سراسری ۱۴۰۰ از نهم تا دوازدهم تیر برگزار می‌شود.

به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰‌ می‌رساند آزمون عمومی و اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی در تاریخ‌های اعلام شده به شرح ذیل در ۴۱۴ شهرستان و بخش مختلف کشور (به شرح جدول شماره ۱ مندرج در ذیل این اطلاعیه)  برگزار خواهد شد.

گروه هاي آزمايشي

تاریخ برگزاری آزمون

هنر

صبح چهارشنبه 1400/04/09

علوم انسانی

صبح پنجشنبه 1400/04/10

علوم ریاضی و فنی

علوم تجربی

صبح جمعه 1400/04/11

زبان هاي خارجي

صبح شنبه 1400/04/12

 

نحوه‌ و زمان پرينت برگ راهنما و كارت شركت در آزمون سراسری ۱۴۰۰

کارت‌های شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ لغایت روز سه‌­شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت؛ لذا متقاضیان شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام ­خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.

 

متقاضیانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه­های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود نیز اقدام نمایند.

 

متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس­دار و ارائه آن الزامی است.

 

متقاضیان درصورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون،  می‌بایستی "مطابق بند «ب» این اطلاعیه" به حوزه ­های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ (موجود در ذیل همین اطلاعیه) مراجعه نمایند.

یادآوری مهم: چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز،  موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود،  لازم است با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت­نام اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند. این امکان برای متقاضیانی فراهم می­باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند؛ لذا ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.

مشاهده متن کامل اطلاعیه

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها