آمار 2250 خودرو ترخیص نشده در گمرکات
کد خبر: ۴۸۸۵۷۶
زمان انتشار: ۱۱:۴۴     ۱۲ تير ۱۴۰۰
معاون فنی گمرک در نامه‌ای از وجود 2249 خودروی ترخیص نشده در گمرکات کشور خبر داد و نوشت:‌927 دستگاه خودرو فاقد ثبت سفارش هستند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، مهرداد جمال ارونقی در مورد خودروهای معطل مانده در گمرکات کشور به معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور نامه نوشت و اعلام کرد 2249 خودروی ترخیص نشده در گمرکات وجود دارد که از این تعداد بالغ بر 927 دستگاه فاقد ثبت سفارش هستند.

در این نامه آمده است: بازگشت به نامۀ شمارۀ ٥٤٨٢٨ مورخ ٦/٤/١٤٠٠ درخصوص آخرین وضعیت خودروهای بلاتکلیف در گمرکات کشور به استحضار می رساند بصورت کلی با توجه به موارد معنونه در فوق ، جدول ذیل را می توان در این خصوص ملحوظ نظرقرار داد: 

ضمن تشکر از توجه صورت پذیرفته و اعلام اینکه موارد فوق ، به انضمام پیش نویس پیشنهادی ، قبلاً از سوی وزارت امور اقتصادی و دارائی به معاون اول محترم رئیس جمهور تقدیم گردیده است، مراتب جهت استحضار ایفاد می گردد و این حوزۀ معاونت آمادگی خود را جهت ارائه توضیحات لازم اعلام می نماید. 

مهرداد جمال ارونقی درباره متروکه شدن این خودروها به فارس گفت: با توجه به اینکه مهلت قانونی انجام تشریفات گمرکی این خودروها گذشته و یا اینکه پرونده قضایی دارند، از سوی گمرک متروکه اعلام شده و در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار گرفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها