آمار حضور زهرا نعمتی و تیم والیبال نشسته در فهرست دیدنی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰
کد خبر: ۴۸۸۷۹۴
زمان انتشار: ۱۴:۴۰     ۱۵ تير ۱۴۰۰
کمیته بین‌المللی پارالمپیک ۵۰ دلیل جذاب برای دنبال کردن بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را منتشر کرد که در آنها نام یک ملی‌پوش و یکی از تیم‌های کشورمان به چشم می‌خورد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، کمیته بین‌المللی پارالمپیک در مقاله‌ای 50 اتفاق و رویداد برتر در ادوار گذشته پارالمپیک را معرفی کرده که حضور خالقین این لحظات دیدنی، رقابت‌های توکیو 2020 را جذاب و تماشایی خواهد کرد.

در میان این افراد و رویدادها، نام زهرا نعمتی به عنوان مدال‌آور طلایی دو دوره پیشین بازی‌های پارالمپیک به چشم می خورد که به دنبال کسب سومین طلای خود از بازی‌های توکیو 2020 است.

وی در تلاش است بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد و در عین حال به دنبال آن است تا با استفاده از ظرفیت و فرصتی که بازی‌های توکیو 2020 در اختیارش قرار می دهد، به ترویج حقوق افراد دارای معلولیت و زنان در سطح جهان بپردازد.

اتفاق جذاب دیگری که به آن اشاره شده، حضور تیم ملی والیبال نشسته ایران در توکیو است، این تیم با حضور مرتضی مهرزاد (با 2 متر و 46 سانتیمتر) به عنوان تیم قهرمان جهان و برنده نشان طلای بازی های پارالمپیک، بار دیگر به دنبال اثبات ارزش‌های خود در توکیو خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها