کد خبر: ۴۸۹۲۳۷
زمان انتشار: ۱۴:۱۸     ۲۲ تير ۱۴۰۰
مایک پمپئو در زمان تصدی پست وزارت خارجه ایالات متحده با مسیح علینژاد دیدار داشته و حمایت پمپئو از این عنصر ضد انقلاب نیز آشکار شده است.

به گزارش پایگاه 598، روز گذشته تصویری از مایک پمپئو وزیر خارجه سابق آمریکا منتشر شد که نشان می داد او در ویدیویی به حمایت از گروهک تروریستی منافقین پرداخته است.

علنی شدن ارتباط وزیر خارجه سابق ایالات متحده آمریکا با منافقین، حاوی مسائل پشت پرده ای است که پیش از این هیچ گاه به شکل آشکار در مورد آن صحبت نشده است.

مایک پمپئو در زمان تصدی پست وزارت خارجه ایالات متحده با مسیح علینژاد دیدار داشته و حمایت پمپئو از این عنصر ضد انقلاب نیز آشکار شده است و این در حالی است که پمپئو غیر از دیدار و حمایت از منافقین و علینژاد، با هیچ یک دیگر از عناصر و گروه های شاخص ضد انقلاب نظیر سلطنت طلبان و رضا پهلوی دیدار نداشته است.

بر اساس اخبار موثق مسیح علینژاد نقش پر رنگی در ارتباط پمپئو با منافقین بازی کرده است.

دیدار مسیح علینژاد با پمپئو

اقدامات و عملکرد علینژاد در سال های اخیر نیز مؤید این مطلب است که ارتباط این عنصر ضد انقلاب با مریم رجوی و گروهکش ابعاد گسترده و پنهان دیگری نیز دارد.

در سال های اخیر چندین نوبت هشتگ سازی اپوزیسیون علیه منافقین به دلیل اقدامات این گروهک صورت گرفته است که علیرغم مشارکت همه گروه های و جریانات اپوزیسیون، با عدم همراهی و حتی مخالفت های علینژاد مواجه شده است.

به نظر می رسد مسیح علی نژاد طی این سال ها برای سلطنت طلبان و ربع پهلوی نقش بازی می کرده و ارتباط اصلی او با گروهک منافقین بوده و این مهم با اشتباهات اخیر این گروهک در تحرکاتش در حال افشا شدن است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها