آمار افت قیمت نفت خام
کد خبر: ۴۸۹۲۷۸
زمان انتشار: ۰۹:۵۰     ۲۳ تير ۱۴۰۰
قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، در حالی تحت تأثیر نگرانی از موج جدید کرونا در جهان افت کرد که دیشب در انتظار کاهش ذخایر نفت آمریکا و خوش‌بینی به بازگشت تقاضای سوخت، رشد کرده بود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، در حالی تحت تأثیر نگرانی از موج جدید کرونا در جهان افت کرد که دیشب در انتظار کاهش ذخایر نفت آمریکا و خوش‌بینی به بازگشت تقاضای سوخت، رشد کرده بود.

تا ساعت ۸:۲۱ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت از بنچ‌مارک جهانی برنت ۰.۳۵ درصد افت کرد و به ۷۶.۲۳ دلار رسید. این شاخص در معاملات دیشب تا ۷۶.۴۹ دلار بالا رفته بود.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین آمریکا هم ۰.۴۵ درصد پایین آمد و به ۷۴.۹۱ دلار بازگشت. این شاخص در معاملات دیشب در ۷۵.۲۵ دلار بسته شده بود.

انتظار می‌رود گزارش عصر امروز اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان دهد ذخایر انبارهای نفت و انبارهای بنزین آمریکا برای هشتمین هفته متوالی افت کرده باشد.

عامل دیگری که به شاخص‌های نفت خام فشار می‌آورد این است که همچنان سیاست‌گذاری آینده اوپک پلاس بعد از بی‌نتیجه ماندن اجلاس اخیر این گروه، نامشخص است.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها