آمار سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول
کد خبر: ۴۸۹۴۸۶
زمان انتشار: ۱۱:۴۱     ۲۸ تير ۱۴۰۰
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز به ۳۴۵میلیارد تومان می‌رسد، برتری سمت عرضه در «انبوه سازی، املاک و مستغلات» بیش از سایرین بود و حجم صف بکاب به ۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید بیش از ۴۴۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۷۸۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۳۴۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «غدام»، «سنیر» و «ثالوند» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام خوراک دام پارس بیش از ۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «تیپیکو»، «های وب» و «آپ» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۴۰میلیارد تومان (۷۷درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۴۰۰میلیارد تومان (۵۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف صنایع‌ جوشکاب یزد(بکاب) به ۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۱۳۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «ماشین‌آلات و دستگاه‌های برقی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «مواد و محصولات دارویی» با تقاضای ۱۱۵میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۴۳درصد از هزار و ۲۲۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۱۸۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به دو هزار و ۴۱۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها