کد خبر: ۴۸۹۷۲۳
زمان انتشار: ۲۰:۰۷     ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعتراضات مردمی امروز نتیجه سوء مدیریت‌ها و فرصت‌سوزی‌ها در ۸ سال گذشته است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از نماینده، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات اخیر مردمی و ناآرامی های صورت گرفته در جریان این اعتراضات در خوزستان و الیگودرز گفت: این اعتراضات مردمی نتیجه فرصت‌سوزی‌ها و سوء مدیریت‌ها در ۸ سال گذشته است.

وی افزود: در ۸ سال گذشته ما شاهد بودیم که متاسفانه از فرصت‌های موجود در کشور درست استفاده نشد و توجه چندانی به مسائل زیربنایی توسط دولت صورت نگرفت. 

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اعتراض حق مردم است اما مردم هوشمند و فهیم باید مراقب باشند تا اعتراضات آنها زمینه را برای سوءاستفاده بدخواهان و دشمنان کشور و نظام فراهم نکند و در صفوف بهم پیوسته آنها نفوذ نداشته باشد.

گودرزی خاطرنشان کرد: هم مردم باید مراقب باشند که اعتراضات آنها زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم نکند و هم خویشتنداری مردم نباید باعث شود تا مسئولان وظیفه خود را برای رفع مشکلات مردم فراموش کنند.

وی افزود: دولت سیزدهم بنا دارد تا استانداران ویژه برای استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان در نظر بگیرد و همین مسئله باعث می‌شود تا آنها بتوانند با توجه به شرایط ویژه‌ای که برایشان در نظر گرفته شده، و با حضور در هیات دولت مشکلات خود را به گوش مسئولان ارشد دولتی برسانند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها