کد خبر: ۴۸۹۹۶۱
زمان انتشار: ۱۰:۱۷     ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
فرماندار ‌پردیس با بیان اینکه ابطال انتخابات شورای شهر حق شهرستان ‌نبود از اعلام نتایج بررسی‌های هیئت نظارت مرکزی مبنی بر ابطال انتخابات شوراهای شهر در پردیس و بومهن خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، عبدالعظیم رضایی با اشاره به ابطال انتخابات شورا‌ها در شهر‌های پردیس و بومهن اظهار داشت: امروز هیئت نظارت مرکزی نتایج بررسی‌ها را مبنی بر ابطال انتخابات در دو شهر پردیس و بومهن به استانداری تهران اعلام کرده، اما هنوز نتیجه رسمی و کتبی به فرمانداری پردیس اعلام نشده است.

وی افزود: هیئت اجرایی شهرستان پردیس در زمینه نتایج انتخابات تصمیمات دیگری داشت که بخشی از آن نیز در زمینه ابطال آرای برخی از افراد که گزارش تخلف داشتند و ابطال چندین صندوق اعمال شد و پس از آن نیز هیئت نظارت استان در این زمینه سخت‌گیرانه‌تر برخورد کرد.

فرماندار شهرستان پردیس در ادامه گفت: هیئت اجرایی به تخلفات رسیدگی کرد و جابه جایی‌های جزئی را نیز اعمال کرد لذا به هیچ وجه نظر ما بر ابطال نبود و ابطال انتخابات نیز حق شهرستان پردیس نبود.

رضایی تصریح کرد: پس از تصمیم گیری شهرستانی هیئت نظارت استان تغییرات بیشتری را اعمال کرد و نتایج را دگرگون کرد، اما همچنان نظری بر ابطال نداشتند و در نهایت هیئت نظارت مرکزی متأسفانه به این جمع‌بندی رسید و انتخابات شورا‌های شهر در پردیس و بومهن ابطال شد.

وی تاکید کرد: زحمات و تلاش برای اعتمادسازی و دخیل بودن مردم در مدیریت شهری از دو شهر این شهرستان سلب شده و بر اساس قانون شهردار با نظر استاندار انتخاب خواهد شد.

فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه مستنداتی مبنی بر ابطال در شهرستان نداشتیم گفت: اقدامات پیشگیرانه نیز در روز انتخابات برای نا امن سازی فضای تخلف صورت گرفت، اما هیئت مرکزی بسیار جزئی به مسائل پرداخته است و گویا برای ابطال مستنداتی داشتند که ما به آن دسترسی نداشتیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها