نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۰۵۰۶
زمان انتشار: ۱۵:۱۶     ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
پنجره بسته و مشکلات مالی علیه فراز کمالوند
مدیرعامل باشگاه تراکتور در پیغامی اعلام کرد که زنوزی به عنوان مالک باشگاه دیگر قادر به حمایت از این تیم نخواهد بود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ورزش سه، در شرایطی که زنوزی طی فصول اخیر با در اختیار گرفتن باشگاه تراکتور به عنوان حامی مالی این باشگاه محسوب می‌شد، با اعلام مدیرعامل دیگر قادر به حمایت از این تیم در فصل جاری نخواهد بود.

جمشید نظمی در پیغامی اینستاگرامی خطاب به هواداران این تیم اعلام کرده است که محمدرضا زنوزی با توجه به دلایلی در شرایط کنونی حامی مالی این تیم نخواهد بود و آنها باید شخصا نسبت به حل مشکلات مالی و بدهی‌های سنگین تیم اقدام کنند: پیرو حواشی اخیر باشگاه و مسائلی که مطرح شده خدمت‌تان عارضم که آقای محمدرضا زنوزی مطلق و مجموعه ایشان بنا به دلایلی فعلا نمی‌توانند گره‌ای از مشکلات باشگاه باز کنند و بنده بهمراه مجموعه زحمتکش خودمان برای حل مشکلات و پرداخت بدهی‌های سنگین باشگاه تلاش خواهیم کرد.  این در حالیست که متاسفانه پنجره نقل و انتقالاتی ما از طرف فیفا و فدراسیون بسته است و مثل همیشه در این راه هم نیازمند حمایت شما هستیم.

عکس / شوک بزرگ به تبریز؛ پایان همکاری زنوزی با تراکتور

نظمی همچنین درباره وضعیت محرومیت تراکتور از نقل و انتقالات گفت: پنجره نقل و انتقالات ما بسته است و برای حل این مشکل به 45 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم. تراکتور بودجه محدودی دارد و مانند تیم‌های دولتی نیست که هزینه‌های بی‌حد و حساب انجام بدهد و بازار نقل و انتقالات را به هم بریزد. باشگاه‌های خصوصی با توجه به مشکلات موجود در کشور، با مشکلات اقتصادی مواجه هستند و باید شرایط را در نظر بگیریم و اگر با پرداخت 45 میلیارد تومان پنجره نقل و انتقالاتی را باز کنیم، نباید انتظار بستن یک تیم گران قیمت را داشته باشیم.

او با اشاره به خرید بازیکنان جدید نیز توضیح داد: اگر پنجره نقل و انتقالات بسته باشد، ما هیچ میدانی برای مانور نخواهیم داشت. اولین شرط جذب بازیکن، باز شدن پنجره نقل و انتقالات است و اگر هم بخواهیم این کار را انجام بدهیم، بخش زیادی از بودجه صرف خواهد شد.

وی همچنین از هواداران تراکتور خواست تا برای فصل آینده صبوری بیشتری داشته باشند تا تراکتور «پوست اندازی» کند.

این در حالی است که تی تی های شهر تبریز به سه بازیکن پیشین خود یعنی کوین کنستانت، لی اروین و آنتونی استوکس که روی هم کمتر از 30 بازی برای تراکتور انجام دادند، چیزی حدود 2 میلیون دلار بدهکار است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها