کد خبر: ۴۹۰۸۲۱
زمان انتشار: ۱۲:۲۰     ۲۶ مرداد ۱۴۰۰
دادستان پیشوا شب گذشته دوشنبه ٢۴ مردادماه به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی و به طور خاص برگزاری جلسه در فضای بسته، هیأت جواد مقدم را تعطیل کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، دادستان پیشوا شب گذشته دوشنبه ٢۴ مردادماه به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی و خاص برگزاری جلسه در فضای بسته، هیأت بین‌الحرمین تهران با مدیحه‌سرایی جواد مقدم را تعطیل کرد.

مجلس عزاداری هیأت بین‌الحرمین تهران هرشب از نماز مغرب در حسینیه حضرت قاسم(ع) در پیشوا برگزار می‌شد که شب گذشت دادستانی این شهرستان، مانع برگزاری جلسه این هیأت در شب هشتم محرم شد.

براساس اعلام مسئولان این جلسه، دلیل تعطیل کردن جلسه از سوی دادستانی، برگزاری جلسه در فضای بسته بود و این در حالی رخ داد که یک شب قبل مسؤولان بهداشت شهرستان با حضور در جلسه، رعایت دستورالعمل‌ها در هیأت را تائید کرده بوده‌اند.

مردم شرکت‌کننده در این هیأت نیز می‌گویند، فضای حسینیه دارای سقف بیش از ۶ متر بود و ظرفیت فضای بسته کامل پر نمی‌شد و بیش‌تر جمعیت در فضای باز بودند.

در پی این اتفاق، جواد مقدم مراسم شام غریبان حسینی را روز پنجشنبه ۲۸ مردادماه از نماز مغرب در هیأت عشاق الزهرا(س) تهران واقع در خیابان فرجام، خیابان سراج، دبستان شهید چمران برگزار خواهد کرد.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها