کد خبر: ۴۹۰۸۷۸
زمان انتشار: ۱۰:۵۴     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰
مولوی در موافقت با کلیات کابینه:
نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: برنامه وزرای پیشنهادی با اسناد بالادستی و برنامه ششم مقایسه و مشخص شد، برنامه اکثر وزرا با قوانین بالادستی مطابقت دارد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598 به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز شنبه ۳۰ مرداد و در جریان بررسی کلیات کابینه و وزرای دولت سیزدهم، سید محمد مولوی نماینده مردم آبادان در موافقت با کلیات کابینه، گفت: با مطالعه کارنامه وزرای پیشنهادی به این نتیجه می رسیم که رئیس‌جمهور در شناسایی و فرآیند بررسی وزرای پیشنهادی تلاش زیادی انجام داده است.

وی افزود: دولت گذشته، کشور را در شرایطی به دولت سیزدهم تحویل داد که قیمت کالاهای اساسی افزایش بی رویه داشته و اوضاع شیوع کرونا وخیم است.

نماینده مردم آبادان خاطرنشان کرد: معاونت مجلس در ابتکار عملی برنامه وزرا را با اسناد بالادستی و برنامه ششم مقایسه کرد و برنامه اکثر وزرا با قوانین بالادستی مطابقت داشت.

مولوی خطاب به رئیسی، اظهار داشت: معلمان سالهاست که منتظر رتبه بندی هستند.

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: لایروبی اروند و ساماندهی مناطق آزاد، نیاز کشور است.

مولوی با تأکید بر لزوم یکپارچگی استان خوزستان، تأکید کرد: در سنوات گذشته عده ای تلاش کردند استان خوزستان شمالی و شرقی به صورت مستقل ایجاد شود اما مردم مخالف بودند. جنوب خوزستان هم نمی خواهد مستقل شود و خوزستان باید یکپارچه باشد.

وی خطاب به رئیس جمهور،گفت: خوزستان باید استانداری ویژه داشته باشد و استاندار خوزستان باید معاون رئیس جمهور باشد.

در ادامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اظهارات نماینده مردم آبادان انتقاد کردند.

محمد باقر قالیباف در واکنش به اعتراض نمایندگان، گفت: موافقان و مخالفان کابینه باید در دستور صحبت کنند و نباید مسائل منطقه ای و استانی را مطرح نمایند.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها