کد خبر: ۴۹۱۵۳۲
زمان انتشار: ۱۴:۲۶     ۱۲ شهريور ۱۴۰۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مردم نگران تامین واکسن کرونا نباشند، گفت: دولت تمام تلاش و توجه خود را برای تامین واکسن و واکسیناسیون گذاشته است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، بهرام عین اللهی روز جمعه در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون گلستان تبریز و مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا، اظهار کرد: واکسیناسیون علیه کرونا در واقع یک کار جهادی است و دولت نیز برای واردات واکسن جدیت لازم را دارد تا میزان فوتی های کرونایی به حداقل برسد.

وی همچنین برافزایش تعداد مراکز واکسیناسیون در کشور به منظور جلوگیری از ازدحام تاکید کرد.

عین الهی تصریح کرد: مردم نگران تامین واکسن کرونا نباشند، ورود محموله‌های قابل توجه واکسن به کشور آغاز شده است. برای جلوگیری از ازدحام، باید تعداد مراکز واکسیناسیون بیشتر شود. حجم واکسن‌های ارسالی به هر استان براساس میزان واکسیناسیون است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجم واکسن‌های ارسالی به هر استان را بر اساس میزان واکسیناسیون دانست و تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم برای واکسیناسیون گسترده ۲۴ ساعته در سراسر استان‌ها فراهم شود.

عین اللهی در ادامه برنامه سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی از مرکز درمانی امام رضا (ع )و مجتمع خوابگاهی تلاش تبریز بازدید کرد.

دیدار با امام جمعه و هیات رئیسه علوم پزشکی این شهر از دیگر برنامه های وزیر بهداشت در سفر به تبریز است.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها