نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۲۶۴۲
زمان انتشار: ۱۵:۰۶     ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
شهردار منطقه ۱۳ تهران از اجرای طرح سلامت یار با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون در شرق پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، مجتبی شکری ، شهردار منطقه 13 تهران درباره طرح سلامت یار اظهارداشت: با توجه به افزایش مراکز و ساعت تزریق واکسیناسیون و و جلب مشارکت های شهروندان در مقوله سلامت و توسعه همکاری های بین شهری، طرح سلامت یار در منطقه ۱۳ اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون سه مرکز واکسیناسیون در بوستان جنگلی سرخه حصار ، پیروزی و نیروی هوایی فعالیت می کند، افزود: در این طرح از ظرفیت داوطلبان محلی جهت انتظامات مراکز ، پزشکان و پرستاران و دانشجویان و بازنشستگان در این رشته استفاده می شود.

شهردار منطقه 13 تهران همچنین به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی سرخه حصار و افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر روزانه ٧٦٠٠ دوز واکسن در این محل تزریق می شود که با تغییرات اعمال شده ، این میزان افزایش پیدا می کند.

وی اعلام کرد: افرادی که تمایل دارند در کنار کادر درمان جهت تسریع واکسیناسیون به صورت داوطلبانه فعالیت داشته باشند در ساعت اداری با شماره تماس ۳۹۵۳۹ تماس بگیرند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها