کد خبر: ۴۹۳۱۱۳
زمان انتشار: ۰۸:۴۳     ۰۷ مهر ۱۴۰۰
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن واکنش جالبی به اولین گل لیونل مسی در لباس این تیم داشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ورزش سه، امشب پاری سن ژرمن در دومین هفته لیگ قهرمانان در خانه خود پذیرای منچسترسیتی پرستاره بوده و در نهایت موفق شد این تیم را با دو گل مغلوب کند. لیونل مسی، ستاره جدید این تیم برای اولین بار در این دیدار با لباس پاری سن ژرمن موفق به گلزنی شد. مائوریسیو پوچتینو مدعی شد مسی همیشه مقابل تیم های او گلزنی کرده و این گل دیگر به سرمربی پاری سن ژرمن تعلق دارم.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "به نظر من پاری سن ژرمن امشب نمایش خوبی از خود ارائه داد. ما می دانستیم که لحظات دشواری هم خواهیم داشت و امشب برای دقایقی در مقابل دروازه خودی خیمه زده بودیم. اما همچنین می دانستیم که هنگام حمله کردن باید چه سبکی را پیاده کنیم. سبک بازی یک تیم بر اساس گذر زمان ساخته می شود.

پوچتینو: این گل لئو مسی دیگر به من تعلق داشت!

ما گروه مثبت و خوبی در اختیار داریم و من باید به بازیکنان پاری سن ژرمن برای این تلاش جمعی و فوق العاده تبریک بگوییم. البته همچنان مواردی برای پیشرفت وجود دارد. ما در مورد تیمی صحبت می کنیم که هنوز در حال تمرین و سازگاری با شرایط است و هر عنصر جدیدی باید با سبک شما سازگار شود.

اما امشب ما توانستیم فشار حریف را در دقایق سخت مسابقه آنهم مقابل تیم بسیار خوبی مانند منچسترسیتی تحمل کنیم. ما می توانستیم بازی خود را ارائه داده و در مواقع لازم هم حمله کنیم.

گلزنی لیونل مسی؟ من بعد از گلزنی او جشن شادی به پا کردم. البته من معمولا بعد از گل های تیمم زیاد خوشحالی نمی کنم، اما امروز بعد از گل مسی از شدت شادی فریاد زدم. من به اندازه کافی برای دیدن این همه گلزنی لیونل مسی مقابل تیم های خودم وقت گذاشته بودم، پس امشب باید این گل او را جشن می گرفتم، زیرا این یکی دیگر متعلق به من بود."

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها