کد خبر: ۴۹۳۵۰۱
زمان انتشار: ۱۴:۵۵     ۱۱ مهر ۱۴۰۰
در ادامه روند روزهای اخیر؛
شاخص کل بورس در پایان معاملات ۱۱ مهر، رشد ۳ هزار واحدی را تجربه کرد و به یک میلیون و ۴۷۶ هزار واحد رسید.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، شاخص کل بورس در پایان معاملات ۱۱ مهر، رشد ۳ هزار واحدی را تجربه کرد و به یک میلیون و ۴۷۶ هزار واحد رسید.

شاخص هم وزن هم ۲ هزار و ۲۴۸ واحد منفی شد و در رقم ۴۲۲ هزار و ۵۷۸ واحد قرار گرفت.

امروز بازار با رشد ۷ هزار واحدی در ۴۵ دقیقه ابتدایی معاملات، در قله یک میلیون و ۴۸۱ هزار واحدی ایستاد؛ اما پس از آن در ۷۵ دقیقه بعدی، با افت شدید به یک میلیون و ۴۷۴ هزار واحد برگشت؛ شاخص نهایتاً ظرف یک ساعت و نیم پایانی، بیش از ۲ هزار واحد رشد کرد.

بورس معاملات امروز را با رشد ۳ هزار واحدی به پایان رساند

امروز بیش از ۹۰۷ هزار فقره به ارزش حدوداً ۷ هزار میلیارد تومان ثبت شد و ارزش کل بازار نیز در کانال ۵.۹ هزار هزار میلیارد تومانی باقی ماند.

فارس و تاپیکو به رشد و فملی به افت شاخص کمک کردند. بورس کالا نیز با نماد کالا، به یکی از نمادهای پرتراکنش این روزهای بازار سرمایه تبدیل شده که علی رغم رشد مثبت دیروز، امروز با افت حدوداً ۵ درصدی ارزش سهام روبه رو شد.

فرابورس با ۱۸ واحد مثبت به جایگاه ۲۱ هزار و ۳۲۰ واحد دست یافت.

ارزش معاملات گروه‌های شیمیایی به عنوان برترین گروه معاملات امروز برای نخستین بار طی هفته‌های جاری از هزار میلیارد تومان گذشت و به ۱.۲ هزار میلیارد تومان رسید.

گروه‌های خودرویی و فرآورده‌های نفتی نیز در رتبه‌های بعدی شرکت‌های ارزشمند معاملات امروز پس از شیمیایی‌ها بودند.

گروه بانک‌ها نیز طی دو هفته گذشته به یکی از کم اقبال ترین گروه‌های بورسی با حداقل ارزش معاملات تبدیل شده اند به گونه‌ای که ارزش معاملات امروز آنها، ۲۰۰ میلیارد تومان بود. گفتنی است نمادهای چند بانک بورسی به دلیل برگزاری مجامع عمومی آنها طی روزهای اخیر به تدریج مسدود و باز می‌شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها