کد خبر: ۴۹۳۵۳۹
زمان انتشار: ۱۰:۲۰     ۰۴ مهر ۱۴۰۰
مستند اربعینی «یک پرچم دلتنگی»روایتی کوتاه از مراسم اربعین سال ۱۳۹۹ است که خیلی از مشتاقان اباعبدالله از کشور های مختلف خصوصا مردم ایران بدلیل شرایط کرونایی نتوانستند در این سفر معنوی شرکت کنند.

به گزارش پایگاه 598، مستند اربعینی " یک پرچم دلتنگی" روایتی کوتاه از مراسم اربعین سال ۱۳۹۹ است که خیلی از مشتاقان اباعبدالله از کشور های مختلف خصوصا مردم ایران بدلیل شرایط کرونایی نتوانستند در این سفر معنوی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش: این مستند که سال گذشته در عراق تصویر برداری شده است، در ابتدا به شرایط سیاسی و اعتراضات عراق می پردازد و سپس در خلال روایت تلاش موکب داران عراقی برای حفظ سلامت زائرین از ویروس کرونا ، در مدت ۲۶ دقیقه به دنبال یافتن پاسخ این سوال است که آیا رسانه های غربی توانسته اند در نحوه رفتار مردم عراق با زائران ایرانی تغییری ایجاد کنند؟

مستند یک پرچم دلتنگی با تلاش گروه مستندسازان روایت مقاومت و با همکاری کمیته آموزشی و فرهنگی ستاد مرکزی اربعین تولید شده است.

این مستند به کارگردانی حسین همتی نژاد، تهیه کنندگی محمد حسین رضایی و روایتگری حسین پاک و تدوین جواد یقموری ساخته شده است.

مستند اربعینی «یک پرچم دلتنگی» + تیزر

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها