کد خبر: ۴۹۳۸۵۱
زمان انتشار: ۰۹:۲۲     ۱۹ مهر ۱۴۰۰
باید از مدعیان دموکراسی و حقوق بشر که در قبال جنایت مسجد قندوز افغانستان سکوت کرده اند، پرسید چرا بلندگوهای تبلیغاتی آنان که گوش بشریت را کر کرده اند، در مقابل جنایت قندوز خاموش شده اند؟!

به گزارش پایگاه 598، علی اصغر دریایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در کردستان ضمن محکوم کردن جنایت تروریست های داعش در مسجد قندوز افغانستان، اظهار داشت: دنیای استکبار هر روز با جنایتی جدید و ضدانسانی چهره خود را دوباره نمایان می کند و به تازگی هم تمام جهانیان چهره پلید تروریسم جهانی را در جنایت اخیر در مسجد قندوز افغانستان نظاره گر بودند.

نماینده دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه در کردستان ادامه داد: این جنایت همانا در راستای ایجاد دوستگی در جهان اسلام است؛ آمران و عاملان این جنایت هرگز دوست ندارند جهان اسلام ثبات و آرامش را تجربه و لمس کند، بنابراین با این اعمال ضدبشری خود به دنبال عملی کردن دستورات اربابان غربی ـ عربی خویش هستند.

وی با اشاره به اینکه هدف از تشکیل گروهک تروریستی داعش توسط کشورهای مستکبر، ایجاد اسلام هراسی است، افزود: شهادت بیش از یکصد نمازگزار و زخمی شدن بیش از ۲۵۰ نفر دیگر در مسجد قندوز افغانستان این مهم را به هر انسانی می فهماند که مستکبریان از وحدت در جهان اسلام هراسی بزرگ در دل دارند، لذا با تسلیح دواعش و دیگر گروهک های تروریستی به دنبال تغییر چهره اسلام هستند.

مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان اظهار کرد: عملیات های کور تروریستی داعش چندسالی است که در منطقه خاورمیانه و حتی دیگر کشورهای جهان مشاهده می شود که بی شک پشت این جنایت ها برنامه های پلیدی برای ایجاد فتنه در بین مسلمین نهفته است.

دریایی خاطرنشان کرد: باید از مدعیان دموکراسی و حقوق بشر که در قبال جنایت مسجد قندوز افغانستان سکوت کرده اند، پرسید چرا بلندگوهای تبلیغاتی آنان که گوش بشریت را کر کرده اند، در مقابل جنایت قندوز خاموش شده اند؟!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها