کد خبر: ۴۹۴۵۶۶
زمان انتشار: ۱۴:۳۱     ۲۸ مهر ۱۴۰۰
در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم: در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۲ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۴ میلیون و ۹۶۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۸۲۰ تومان، پوند انگلیس ۳۷ هزار و ۷۲۴ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۴۵۳۴۷۲ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۲۰۹ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۸۸۸ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۲۷۶ تومان اعلام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها