کد خبر: ۴۹۴۵۷۹
زمان انتشار: ۰۹:۳۸     ۲۶ مهر ۱۴۰۰
این روزها سرعت برقراری ارتباط هموطنان با بانک مورد نظرشان در هر زمان از شبانه روز یکی از ملزومات بانکداری شده است، به همین منظور بانک ایران زمین در این راستا اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

به گزارش پایگاه 598، هر فرد تمایل دارد به یک روشی ارتباط خود را با دیگران برقرار کند، به همین منظور بانک ایران زمین روش های گوناگونی را برای ارتباط هموطنان با مدیران این بانک در نظر گرفته است، نکته قابل توجه این است که در هر یک از روش های ارتباط هموطنان با مدیران بانک ایران زمین کد پیگیری ارائه می شود تا در صورت لزوم پیام های ثبت شده از طریق هموطنان قابل پیگیری باشد و این امر موجب می شود مدیران بانک ایران زمین همواره در تلاش باشند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مطرح شده از طرف هموطنان را برطرف کنند.

ارتباط تلفنی با بانک ایران زمین
تلفن یکی از ساده ترین روش های برقراری ارتباط در این روزها به حساب می آید، از همین رو بانک ایران زمین نیز با فعال کردن سامانه تلفنی ۲۴۸۰۹ پل ارتباطی بین هموطنان و مسئولان بانک ایران زمین برقرار کرده اند.

مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات نوین بانکی راه اندازی شده است، این مـرکز با به کارگیری کارشناسان زبده و با استفاده از ابزارهای نوین و با ساختاری مشتری مدار و خدمت محور، ارتباطی دو سویه را با مشتریان محترم برقرار کرده است.
مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین، شما را در پیگیری کامل و رفع مشکلات احتمالی در استفاده از انواع خدمات بانکی یاری می رساند.

ارائه ایده ها و طرح های جدید
یکی از گزینه هایی که مسئولان بانک ایران زمین برای هموطنان در نظر گرفته اند، این است که هموطنان می توانند ایده ها و طرح های نو و خلاقانه خود را در اختیار مدیران بانکی قرار دهند، کافی است مشتریان خوش ذوق و ایده پرداز و خلاق به درگاه اینترنتی بانک ایران زمین مراجعه کنند و گزینه ارتباط با بانک و سپس گزینه ایده ها و طرح های نو را تایید کنند و موضوعات مورد نظر خودشان را ثبت کنند، بانک ایران زمین بر این باور است که امورات بانک باید با نگاه مردم اداره شود.

ارتباط با مدیران
از دیگر خدمات ارتباط مردم با مسئولان بانک ارائه نامه به شکل اینترنتی است، کافی است مشتریان به پرتال این بانک مراجعه کنند و گزینه ارتباط با مدیران را انتخاب کنند و سپس متن مورد نظر خود را ثبت کنند.

همچنین هموطنان می توانند به شکل نامه انتقادات، شکایات، پیشنهادات و تقدیر و تشکر خود را از نحوه خدمات رسانی بانک ایران زمین به مدیران مربوط به کد پستی ۱۹۱۹۹۱۳۸۵۳ ارسال کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها