کد خبر: ۴۹۴۹۳۸
زمان انتشار: ۰۹:۵۹     ۰۴ آبان ۱۴۰۰
روزنامه مشهور و قدیمی آبولا در خصوص رویاپردازی «مهدی طارمی» در لیگ پرتغال نوشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، در چارچوب هفته نهم لیگ پرتغال، شنبه شب مهدی طارمی یک شاهکار دیگر در این رقابت به ثبت رسانید و توانست اولین‌ هت‌تریک خود را به نمایش گذارد.

ستاره کشورمان مقابل توندلا 3 گل به ثمر رساند تا در جدول گلزنان لیگ پرتغال با 7 گل در صدر قرار گیرد. او که فصل گذشته نتوانست این جایزه را از آن خود کند، حالا تلاش دارد به گلزن اول «لیگا ناش» بدل شود.

طارمی در رویای تخت پادشاهی آقای گلی در پرتغال+عکس

آبولا در همین رابطه به تمجید از مهدی طارمی پرداخت و نوشت: ستاره ایرانی در رویای رسیدن به عنوان پادشاه آقای گلی در پرتغال است.

این رسانه مشهور پرتغالی نوشت که طارمی در دوران فوتبالی خود توانسته 4 هت‌تریک را انجام دهد. او یک بار در پرسپولیس، یک بار در تیم ملی ایران مقابل سوریه، یک بار در تیم ریوآوه مقابل آوس و یک بار هم با پیراهن پورتو مقابل توندلا موفق به هت‌تریک شده است.

روزنامه معروف رکورد نیز در گزارش خود نوشت که طارمی به دلیل هت‌تریک مقابل توندلا بهترین بازیکن هفته از نگاه این نشریه است و به تمجید از ستاره کشورمان پرداخت. 

طارمی در رویای تخت پادشاهی آقای گلی در پرتغال+عکس

اکنون در لیگ پرتغال، طارمی با 7 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و پس از او، لوئیز دیاز (پورتو) با 6 گل و آندره فرانکو (استوریل) ، فران ناوارو (ژیل ویسنته) و  سیمون بانزا (فامالیکائو)‌با 5 گل در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها