کد خبر: ۴۹۵۰۹۲
زمان انتشار: ۰۹:۵۹     ۰۶ آبان ۱۴۰۰
روز اول هفته هفتم لیگ برتر فوتسال؛
روز اول از هفته هفتم لیگ برتر فوتسال عصر امروز (پنج‌شنبه) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار آغاز می‌شود که در مهم‌ترین بازی گیتی‌پسند در پایتخت با راگا روبه‌رو می‌شود.

شاگردان محمد کشاورز که بازی‌های اخیر خود را با بردهای پرگل پشت سر گذاشته‌اند در مصاف با راگا نیز به یک پیروزی پرگل دیگر فکر می‌کنند این در حالی است که تقابل کشاورز با تیم سابقش که فصل گذشته مربی - بازیکن آن بود، دیدنی است.

در دیگر بازی حساس این هفته سپاهان اصفهان با سن ایچ ساوه روبه‌رو می‌شود. شاگردان حسن‌زاده که با ۶ پیروزی در صدر جدول قرار دارند حالا در بازی خانگی کار دشواری مقابل شاگردان باغبانباشی و افضل دارند و باید دید سپاهان می‌تواند ترمز سن ایچ را بکشد یا نه؟

مس سونگون، مدافع عنوان قهرمانی نیز از فولاد زرند ایرانیان پذیرایی می‌کند. شاگردان بی‌غم که با وجود کمبود مهره پا به پای مدعیان پیش آمده‌اند این هفته از تیم پایین جدولی فولاد زرند پذیرایی می‌کنند تا با یک برد دیگر در بالای جدول بمانند، هر چند نباید حریف خود را دست کم بگیرند.

کراپ الوند دیگر تیم مدعی لیگ برتر هم به میهمانی حفاری می‌رود که شرایط خوبی در جدول ندارد. حفاری اگر از بازی خانگی امتیاز نگیرد شرایطش در جدول بغرنج می‌شود.

در آخرین بازی امروز هم شهروند ساری قعرنشین لیگ از فرش آرا پذیرایی می‌کند. شهروندی‌ها که برای کسب پیروزی لحظه شماری می‌کنند در بازی خانگی حریف خطرناکی برای فرش آرا هستند که فراز و نشیب زیادی داشته و نتوانسته در حد انتظار ظاهر شود.

دو بازی دیگر این هفته جمعه برگزار می‌شود.

برنامه بازی‌های امروز که ساعت ۱۷ برگزار می‌شود به شرح زیر است:

راگا شهرری - گیتی پسند اصفهان

سن ایچ ساوه - سپاهان اصفهان

حفاری خوزستان - کراپ الوند

مس سونگون - فولاد زرند ایرانیان

شهروند ساری - فرش آرا مشهد

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها