کد خبر: ۴۹۵۱۰۱
زمان انتشار: ۱۰:۰۹     ۰۶ آبان ۱۴۰۰
در وزن جدید جا بیفتم، کشتی‌های جاندارتری می‌گیرم؛
ملی‌پوش المپیکی کشتی آزاد می‌گوید اگر در وزن جدید جا بیفتد زورش به حریفان ۶۱ کیلویی می‌رسد و به این دلیل که وزن کمتری را کم می‌کند، کشتی‌های جاندارتری می‌گیرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، رضا اطری در خصوص این موضوع که دور رفت لیگ برتر در یک وزن بالاتر برای تیم فولادین ذوب کشتی گرفت، ارتباط اظهار داشت: 20 روز است که تمریناتم را شروع کرده‌ام، با سرمربی تیم ملی در مورد تغییر وزن صحبت کردم و گفتم قصد دارم در لیگ در وزن 60 کیلو کشتی بگیرم.

وی که به دلیل شکست در المپیک به لحاظ روحی شرایط بسیار بدی داشت، ادامه داد: بهتر از قبل شده ام. در فریدونکنار تمرین می‌کنم. شرایط بدنی‌ام بد نیست، به لحاظ روحی هم ان‌شاءالله رفته رفته بهتر می‌شوم.

این کشتی‌گیر بابلی در خصوص اینکه آیا دیگر در 57 کیلو کشتی نخواهد گرفت گفت: هنوز چیزی قطعی نیست! شاید روز پایانی لیگ با توجه به اینکه این رقابت‌ها 2 کیلوگرم ارفاق وزنی دارد، در 57 کیلو کشتی بگیرم.

اطری در مورد دو مبارزه‌ای که در وز 61 کیلوگرم با دو کشتی‌گیر پاس ناجا و حکمتی تبریز داشت، تصریح کرد: بعد از چند وقت دوری، بدنم سنگین بود اما در کشتی دوم بدنم راه افتاد. می‌توانم جاندارتر از این در 61 کیلو کشتی بگیرم چون در 57 کیلو خیلی وزن کم می‌کردم و اینجا شرایط بهتر است و به همین دلیل اگر در این وزن جا بیافتم، کشتی‌های بهتری خواهم گرفت.

وی در مورد رقبایش در 61 کیلوگرم،‌گفت: مجید داستان هست که او هم شاید به 65 کیلو برود. محمد رمضانپور هم جزو مدعیان است. نمی‌دانم رحمان عموزاد می‌خواهد در 61 کشتی بگیرد یا در 65 کیلو!

اطری ضمن تبریک مدال جهانی علیرضا سرلک، درخصوص اینکه باید از کدام مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی وارد مسابقات شود، تاکید کرد: چیزی نمی‌دانم ولی هر چه کادر فنی در نظر بگیرد آن را انجام خواهم داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها