کد خبر: ۴۹۵۲۴۶
زمان انتشار: ۱۴:۵۷     ۰۹ آبان ۱۴۰۰
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در حکمی «رضا نجفی» را به عنوان معاون جدید امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، در حکمی «رضا نجفی» را به عنوان معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است با توکل بر خداوند متعال و پیروی از منویات مقام‌ معظم رهبری (مدظله العالی)، در تحقق سیاست‌ها و راهبردهای دستگاه دیپلماسی به ویژه سیاست خارجی متوازن، فعال، پویا و هوشمند و همفکری و تعامل با معاونان، مدیران و کارشناسان محترم در انجام وظایف محوله موفق باشید.

گفتنی است رضا نجفی پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت. «محسن بهاروند» پیش از نجفی عهده‌دار این معاونت بود که به عنوان سفیر ایران در انگلیس منصوب شد و در حال حاضر عهده‌دار سفارت ایران در لندن است.

نجفی که از آزادگان سرافراز و ایثارگران دفاع مقدس است، سابقه ریاست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین را نیز در کارنامه خود دارد. 

وزیر امور خارجه کشورمان چندی پیش نیز در احکام جداگانه‌ای علی باقری، مهدی صفری و محمد فتحعلی را عهده‌دار معاونت‌های سیاسی، دیپلماسی اقتصادی و اداری و مالی وزارت امور خارجه کرد و عراقچی، مهاجر و ابوالحسنی هم مشاور وزیر شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها