کد خبر: ۴۹۵۴۲۷
زمان انتشار: ۱۲:۱۲     ۱۱ آبان ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تا ۲۴ ساعت آینده پروژه اتصال جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند در سراسر کشور خاتمه می‌باید.

تا ۲۴ ساعت آینده همه‌ی جایگاه‌ها بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می‌کنندبه گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا: جلیل سالاری، در گفت وگویی تلویزیونی با بیان اینکه روند ایمن و پایداری عرضه سوخت را با کارت هوشمند در کلیه جایگاه ها در سراسر کشور طی ۲۴ ساعت آینده برقرار خواهیم کرد، اظهار کرد: در حال حاضر از ۴۰۰۰ جایگاه در کشور در ۳۷۰۰ جایگاه امکان سوخت‌گیری با کارت سوخت وجود دارد.

به گفته وی در طول ۲۴ ساعت آینده این پروژه‌ها خاتمه خواهیم داد.

طبق اعلام وزارت نفت، در پی اختلال پیش‌آمده در ارتباط سامانه هوشمند سوخت با جایگاه‌های سوخت سراسر کشور از روز سه‌شنبه، (چهارم آبان‌ماه) امکان عرضه سوخت در جایگاه‌های کشور غیرممکن شد که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعزام بیش از ۴۵۰ گروه عملیاتی برای ازسرگیری عرضه سوخت در جایگاه‌های سراسر کشور و فعال‌سازی جایگاه‌ها به‌صورت دستی اقدام کرد و در نیم ساعت نخست این اتفاق شماری از جایگاه‌ها فعال شدند.

عملیات فعال‌سازی جایگاه‌های عرضه فرآورده و اتصال جایگاه‌ها به سامانه هوشمند سوخت به‌منظور عرضه بنزین یارانه‌ای همچنان ادامه دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها